Zemřel JUDr. Jaroslav Klíma

 

 

S hlubokým zármutkem v našich filatelistických srdcích, oznamujeme, že v pátek 3.1.2020 nás navždy opustil náš kolega, kamarád, funkcionář klubu a velký učitel filatelie pan JUDr. Jaroslav Klíma. Filatelii, která byla jeho velkým koníčkem zasvětil celý svůj život. Vybudoval několik sbírek ať už z klasické filatelie, nebo poštovní historie, byl spoluautorem publikací z poštovní historie Vitorazska. Pro náš klub byl velkým vzorem a i díky jemu se nám dařilo uspořádat filatelistické výstavy, kde se podílel aktivně nejen jako vystavovatel, ale i organizátor. Byl i dlouholetým členem výboru a předseda našeho klubu.

Jeho odchod nás velice zasáhl. Za celý Klub filatelistů v Jindřichově Hradci můžeme jen říct, děkujeme pane doktore, nikdy na vás nezapomeneme.

 

Za výbor klubu Mgr. Petr Maryška - místopředseda

 

foto JUDr Klma

 

 

foto z výstavy v Jindřichově Hradci 2018, pan doktor Klíma s manželkou